...
Magazin

Çağan Atakan Arslan, Survivor All Star'da zorlanacağı konuyu anlattı

Survivor All-Star'a katılmaya hazırlanan Çağan Atakan Arslan, 2. Sayfa programına konuk oldu. 15 Ocak'ta yayınlanacak olan yarışmaya hazırlanan Atakan, rakiplerinden ve gözünü korkutan tek şeyden bahsetti. Arslan, sunucuların "Gözünü korkutan bir rakibin var mı?" sorusu üzerine "Gözümü kimse korkutamaz. Gözümün gördüğünden korkmam yanıtını verdi. 

Finalde kadın olacağını düşünüyorum. Ogeday da çok güçlü. Nagehan çok güçlü. Finaldeki son dörtlü de benim yanımda Adem ve Ogeday gibi şampiyonlar da olabilir. Şimdiden konuşmak erken gidip görmek lazım" şeklinde iddialı bir yanıtta bulundu. Yarışmada ailesinden uzak kalacağı için zorlanacağını söyleyen eski şampiyon, sözlerine şöyle devam etti: 

Eski şampiyon, Tüm yarışmacılar çok iyi hazırlanmış. Nagehan çok güçlü. Fiziksel olarak güçlüler. Gerginlik ve kaosu seviyorsanız bu seneyi izleyin. Zorluklarla mücadele etmek hoşuma gidiyor ama Aslan ve eşimden ayrı kalacağım o beni zorlayacak. Oğlum üzülmesin diye Survivor boyunca hep güleceğim. 32 yaşındaki sporcu, Yarışma için bir pedagogla görüştük, ona göre de Aslan la konuştuk. Oğlumdan ayrılacağımı düşündüğümde bile gözlerim doluyor." Survivor başlamadan polemikler başladı!

İlgili Haberler