...
Gündem

CHP'li Özkoç'tan Erdoğan'a sahipleniyor çok sert kelamlar çıkıyor:

 CHP Kocaeli İl Danışma Toplantısında gelişme CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan a yönelik çok sert ifadeler ifadeler. Özkoç, Başbakan koltuğunu kaçırıyorsa, AKP den satın alınabiliyorsa genel olarak satın alınabiliyor. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Kocaeli de Cumhurbaşkanına çok sert sözler söyledi.  Kocaeli Kongre Merkezinde, CHP İl Danışma Toplantısında, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alan Özkoç, şunları söyledi; Ve dostlar, gitmekte olan. 20 yayından beri cumhuriyetin Birikimlerini tek tek yok eden, bu ülkenin biricik öncülerine İki ayyaş diyen sadece kalacak. Biz kovalayacağız o kaçacak. Türkiye de herkes ondan sanıyor. Kimse ondan korkmuyor. Cumhurbaşkanlığı koltuğunu, AKP Genel Müdürlüğü koltuğunun yanı kolay kolay kolay kolay değil. Önce benim yarın çiğneyecek. Fetullah'ın savcısının geleceği ben FETÖ'cü sen olmazsın. Sen FETÖ'cünün Allah ısın. 

HESAP VERMEDEN GİDECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORSUN 

Özkoç, Sen bu ülkenin komutanlarını yaşayacaksın. Silivri savcısı Zekeriya Öz ü sallayarak kaçacak sen hesaplaması yapılırni yapılır. Sonuna kadar hesap soracağız. onlara oy verenler bizimdir. gözde bulundurduk . 

"GİTTİĞİ YERE KADAR KOVALAMAZSAM BANA DA ENGİN DEMESİNLER"

 Süleyman Soylu'nun özel ilgi alanında olduğunu dile getiren Özkoç, Sarayın tetikçisi, eğlence baronunu neden miyorsunuz? Sezgin Baran Korkmaz dünyada aranıyor. Türkiye de 147 milyar kara para aklamış. Yurtlara çıkılmaz deniliyor. Yukardan basıyor. Kaçmadan önce İçişleri Bakanının baş başa konuşuyor. sonra yasaklar. Bunlar komedi. İçişleri Bakanı Süleyman Soyludur. Kuzey Kore den gelen belgeyi bakana sordum. Alacak adam belli, konteynır belli. Sen saraya tetikçilik sen neden o baronunu yakalamıyorsun. Allah, Soyluyu yere kadar kovalamazsam bana da Engin Özkoç demesinler dedi. 

“DİNDEN, İMANDAN EN SON BAHŞEDECEK ERDOĞANDIR”

 Allah'a ve Kuran'a inan insanlar, bu vatana inanan tüm insanlar, bu ülke için savaştığını belirten CHP'li Özkoç, şöyle tamamladı; Dinden imandan bahsedecek en oğul insan Erdoğan dan bahsedecek, ahlaktan, en oğul insan iç işleri bakanıdır. Hiç korkunuz olmasın. Örgüt ile hareket diyorsa ki Harbur ile çevre dövüşler, PKK ile kucak kucakağa oturanlar, terör saldırılarını askerler için ağlayanlar belli. O yoldan satın almak yolum nasıl gidilir. İl meclisim, belediye meclisi, kadın çalışmalar, geçmiş dönem, 100 yıllık geçmiş dönem CHP'nin hafızası olan. Genel merkezimiz hep sahada, yetiştirmemiz hep sahada. Biz artık merak etmesin. 5'li gibi çete bir avuçt efeciye Türkiye'yi peşk çekmeyyeceğiz. ÖTV'nin üzerindeki vergiyi kaldıracağız. Çiftçiye sadece biz üretin bizler satacağız diyeceğiz. Hazineye gelenlerin alın teri ilelerinizi 128 milyar doları çalanlara değil, 83 milyona böleceğiz. Güzelim günler bu gün. Genel merkez söz verdi, yurt işlemi bitecek, yurt sorunu bitecek. Okul bitirdikten sonra akılları okul olmayacak. Cumhuriyetin ilk devlet devleti nasıl fabrikalarını millete teslim ettiyse, iktidara de biz de aynısını yapacaktır. Gelmekte olduğu gün de aynısını ve Türkiye aydınlanacak.