...
Magazin

Demet Akbağ ve Enis Arıkan koronavirüsü yendi!

İkinci kez koronavirüse yakalanan Camdaki Kız'ın başrol oyuncularından Enis Arıkan, virüsü yendi. Sonucu negatif çıkan ünlü oyuncu, haberi halay çektiği bir video ile Instagram hesabından duyurdu. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız dizisinin Muzo'su Enis Arıkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci kez koronavirüse yakalandığını söyledi. 

Evde kendini karantinaya alan ünlü oyuncu yeniden koronavirüs testi yaptırdı. Sosyal medya hesabından negatife dönen test sonucu paylaşan Enis Arıkan, güzel haberi halay çekerek kutladı. 

BİR GÜZEL HABER DE DEMET AKBAĞ'DAN! 

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Demet Akabağ'dan da güzel Haber geldi. Hastalığı atlatan Akbağ, günler sonra dışarı çıkıp, yürüyüş yaptı. Yaşadığı süreci anlatan Akbağ; O anları sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, "Hiç adetim değildir, ayda yılda bir paylaşım yapıyorum. Ama 13 gün sonra sokağa çıkmanın verdiği mutlulukla ne yaptığımı bilmiyorum, aklım yerinde değil şu an heyecandan... Bu temiz havaya kavuşmanın coşkusunu belgelemek istedim' ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler