Vaka: 21,747

İyileşen: 22,284

Vefat: 192

Vaka: 21,747

İyileşen: 22,284

Vefat: 192

13.46
15.26
17.91

...
Magazin

Feyza Aktan: Yine olsa tokat atarım

Feyza Aktan: Evliliklerini bitirme kararı aldıktan sonra velayet için mahkemelik olan Özcan Deniz- Feyza Aktan cephesinde sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde eski eşi Feyza Aktan'ın evine giden Özcan Deniz in, Aktan tarafından darbedildiği anlara ait görüntüler ortaya çıkmıştı. Olay görüntüler sosyal medyanın gündemine otururken, Feyza Aktan bugün TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. 

"Görüntülerin öncesi kesildi" Canlı yayında olayın aslını anlatan Feyza Aktan, söz konusu görüntülerin öncesi olduğunu belirterek "Bu görüntülerin bir iki dakika öncesi kesildi." ifadesini kullandı. ifadesini kullandı. "Görüntülerin öncesinde bağırıp duruyordu" Evine gelen Deniz'in, kapıyı açar açmaz bağırmaya başladığını söyleyen Aktan, şöyle devam etti. 

"O görüntülerin öncesinde şunu söylüyor, 'oğlumun önlüklerini neden giydirmedin, neden çocuğun üzerinde formaları yok.' Ben şaka yaptığını zannettim, gülerek 'Özcan'cım saatin farkında mısın, sana ben mesajlar da attım. "O görüntülerin öncesinde şunu söylüyor, 'oğlumun önlüklerini neden giydirmedin, neden çocuğun üzerinde formaları yok.' Ben şaka yaptığını zannettim, gülerek 'Özcan'cım saatin farkında mısın, sana ben mesajlar da attım. Hazırlıyorum, çoraplarını giydireyim dedim. "Kapıma gözü dönmüş bir vaziyette geldi" Hala bağırarak konuşmalara devam etti. O gün o kadar gözü dönmüş bir vaziyette geldi ki kapıya çünkü velayet davası yaklaşıyor, ellerinde bir görüntü olmak zorundaydı. Hırsıyla öfkesiyle o tokatı attım. Biliyordum bu görüntülerin servis edileceğini. Aktan, sunucu Müge Dağıstanlı'nın Bugün de olsa aynı şeyi yaparım diyor musun? sorusuna ise Kesinlikle yaparım. Kuzey i korumaya çalışırken, babası dahi olsa o tokatı annesi adına her zaman atarım. Kuzey in psikolojisini riske atacak bir durumla karşılaşırsam aynı tavrı tekrar sergileyeceğim. Umarım böyle bir durum yaşanmaz." yanıtını verdi. yanıtını verdi.