18.57
18.54
21.27

...
Magazin

Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz’dan Nilüfer Açıkalın’a olay suçlama!

Usta yönetmen Orhan Oğuz ve oyuncu Nilüfer Açıkalın, 19 yıl süren birlikteliklerini arkadaşça sonlandırmıştı. Açıkalın, daha sonra gönlünü müzisyen Jehat Hekimoğlu'na kaptırdı. Uzun zamandır aşk yaşamakta olan ikili hakkında şoke eden bir suçlama ortaya atıldı. Ünlü yönetmen Orhan Oğuz'un kızı Ebru Oğuz, Nilüfer Açıkalın'ı hedef aldı. 

Sosyal medya hesabından Açıkalın ve sevgilisi Jehat Hekimoğlu'nun fotoğrafını paylaşan Oğuz, "Babamın parasıyla yaşamakta olan parazitler!" mesajıyla herkesi şaşırttı. Magazin gündemine bomba gibi düşen baba parası suçlaması karşısında sessizliğini koruyan Nilüfer Açıklalın, eski yaşam arkadaşının kızını mahkemeye verdi.

Kızının şoke eden paylaşımı sonrası Orhan Oğuz, suskunluğunu bozdu. Eski aşkı Nilüfer Açıkalın'ın yanında olduğunu belirten usta yönetmen, kızını da bu konuda uyardığını açıkladı. Konuyla alakalı Instagram hesabından açıklama yapan Oğuz, "19 yıl yaşamımı paylaştığım oğlumun annesi olan Nilüfer Açıkalın, kızım tarafından çok çirkin ve asılsız saldırılara maruz kaldığı için çok üzgünüm. Söylenenler yalan, yanlış, uydurma akla mantığa aykırı. 

Nilüfer sustukça çoğalan kin dolu sözlerin amacını, 25 yıldır süren bu tacizin nedenini anlayabilmiş değilim. Hiçbir suçu olmayan gerçek bir sanatçıyı itibarsızlaştırma çabasıdır. Nilüfer de haklı olarak artık yasal süreci başlattı. Nilüfer her zaman kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir insandır. Bana düşen oğlumu en iyi şekilde büyüten bu kadının haksızlığa uğradığını söylemektir.

İlgili Haberler